Кабел USB A към USB mini B - 1.5м.

Кабел оптичен LC/PC към LC/PC двоен - 1м.

Цена без ДДС:31.95лв.
Цена с ДДС:38.34лв.
Тегло: 0.030 кг
Код: FBL130/1

Кабел оптичен LC/PC към LC/PC двоен - 1м.

Ориентировъчни цени за доставка

До София на цена от 4.70лв.Извън София на цена от 5.71лв.
До София на цена от 7.56лв.Извън София на цена от 7.56лв.

-НЯМА НАЛИЧНОСТ-

Поръчайте на телефон +359 2 423 9090 или имейл sales@cinemaservices.eu - доставка до 30 дни.

Изпрати на приятелОцени продукта
Добави в желани Сравни
Кабел оптичен LC/PC към LC/PC двоен - 1м. The FBL130 is a laser optimized OM3 type (50/125 μm) duplex hybrid multimode fiber optic patch cord suitable for 10 Gigabit network standards. Both ends are terminated with duplex LC/PC connectors, allowing direct connection between transmitting and receiving units. The cable construction is composed of low-smoke and halogen free materials finished with an aqua coloured jacket to differentiate between standard 50/125 μm (OM2) fibers (while being backward compatible). The conductor section of 50 μm is optimized for laser transmission signals, resulting in 10 Gigabit signal transmission for lengths up to 300 meters.

Нови продукти

Микрофон WIFI хедсет, телесен цвят

Микрофон WIFI хедсет, телесен цвят

Цена без ДДС:597.89лв.
Цена с ДДС:717.47лв.
Микрофонен кабел Rean XLR мъжки - XLR женски - 5м.

Микрофонен кабел Rean XLR мъжки - XLR женски - 5м.

Цена без ДДС:20.43лв.
Цена с ДДС:24.52лв.
MIDI кабел, син - 1.5m

MIDI кабел, син - 1.5m

Цена без ДДС:7.42лв.
Цена с ДДС:8.90лв.

Най-продавани

Стойка за лаптоп - Adam Hall Stands SLT 001 E

Стойка за лаптоп - Adam Hall Stands SLT 001 E

Цена без ДДС:35.25лв.
Цена с ДДС:42.30лв.
КОНЕКТОР NEUTRIK 6.3MM ЖАК МЪЖКИ МОНО (БЮДЖЕТЕН)

КОНЕКТОР NEUTRIK 6.3MM ЖАК МЪЖКИ МОНО (БЮДЖЕТЕН)

Цена без ДДС:2.09лв.
Цена с ДДС:2.51лв.
КАБЕЛ 2X RCA/CINCH MALE - 2X RCA/CINCH MALE - 5M

КАБЕЛ 2X RCA/CINCH MALE - 2X RCA/CINCH MALE - 5M

Цена без ДДС:16.65лв.
Цена с ДДС:19.98лв.
Върни До Горе